cześć dusze

Jesteś nowy? Przywitaj się :)
Obrazek

cześć dusze

Postprzez amadeusz28 » 22 gru 2016, o 20:24

Łukasz. Co mam czy nie mam zostawiam dla siebie i może dla Bratniej Duszy, jeśli się znajdzie.

Wiem, że miałem depresje, nie wiem czy mam teraz. Ktos wie pewnie. W każdym razie czuje się najlepiej od 6 lat. I wyszedłem z bagna, w które z pomocą innych sam wpadłem. Szukam bliskich dusz
amadeusz28
Wijajpi
Wijajpi

jestem: niestety sobą :)
lubie: co w duszy siedzi
uwielbiam: wrazliwych ludz,i dobro

Re: cześć dusze

Postprzez Ashley_126 » 22 gru 2016, o 20:30

amadeusz28 napisał(a):Łukasz. Co mam czy nie mam zostawiam dla siebie i może dla Bratniej Duszy, jeśli się znajdzie.

Wiem, że miałem depresje, nie wiem czy mam teraz. Ktos wie pewnie. W każdym razie czuje się najlepiej od 6 lat. I wyszedłem z bagna, w które z pomocą innych sam wpadłem. Szukam bliskich dusz

Hej Amadeuszu ;) Witaj serdecznie na forum :)

Sonrisa :) (hiszpański)

Zendegi ba to kheyli khobe (perski)

Para se të gjykosh dikë pas tyre të parë të vënë veten në vendin e tij dhe të përpiqet për të kuptuar atë (albański)

Rappelez-vous que, après chaque tempête le soleil sort toujours (francuski)

Lo non me lo dica quanto ti manca, perché non ci sono parole (włoski)

La hajat li kl yawm liakun ealaa dhullika, wa'ana la taleab hadhih alllueba (arabski)

They quietly killing me, dominate my thoughts

Eğer bir dostsun ki, ve bu yüzden gerçekten umurumda değil (turecki)

Em seus olhos você pode ver o desapontamento em, tristeza, perda, esperança, reflexão, profundidade de vida (portugalski)

Tuo minulle iloa ja merkitys (fiński)

Serdecznie zapraszam do dołączenia na moje pozostałe fora :)

Ashley_126
Admin
Admin

jestem: Fajna ;)
lubie: Prezenty :)
uwielbiam: Swoje fora :)

kuchnie katowice częstochowa sosnowiec gliwice zabrze bytom ruda śląska tychy dąbrowa górnicza chorzów mysłowice siemianowice śląskie żory

Powrót do POWITANIA