Złe i dobre zachowania - zły i dobry człowiek

Wszystko o wnętrzu człowieka
Obrazek

Złe i dobre zachowania - zły i dobry człowiek

Postprzez Ashley_126 » 26 gru 2016, o 17:53

Chciałabym poznać Wasze spojrzenie na złych i dobrych i ich zachowania. Czy dobry człowiek jest dobry, czy tylko ma takie zachowania? I tak samo zły? Ja myślę, że o tym, czy człowiek jest dobry lub zły decydują i zachowania i inne czynniki: poglądy, opinie, słowa. Mi często wszyscy mówią, że jestem dobrą dziewczyną, tylko mam niewłaściwe zachowania. Złym człowiekiem można określić kogoś, kto ma cechy przypisane do bycia złym i sprawia mu to radość i chce taki być i wie o tym, że taki jest. Człowiek dobry, ze złymi zachowaniami to człowiek wrażliwy, tylko przez życie nabył niewłaściwych reakcji, np złość na coś albo nadmierne krytykowanie. Według mnie do różnych zachowań często jest człowiek sprowokowany przez sytuację, i to nie musi być jego wina. Poza tym nie zawsze po zachowaniu da się określić człowieka, bo właśnie coś mogło wpłynąć na jego złe reakcje, a w środku też może wcale ich nie chce i pozostaje dobry.

Sonrisa :) (hiszpański)

Zendegi ba to kheyli khobe (perski)

Para se të gjykosh dikë pas tyre të parë të vënë veten në vendin e tij dhe të përpiqet për të kuptuar atë (albański)

Rappelez-vous que, après chaque tempête le soleil sort toujours (francuski)

Lo non me lo dica quanto ti manca, perché non ci sono parole (włoski)

La hajat li kl yawm liakun ealaa dhullika, wa'ana la taleab hadhih alllueba (arabski)

They quietly killing me, dominate my thoughts

Eğer bir dostsun ki, ve bu yüzden gerçekten umurumda değil (turecki)

Em seus olhos você pode ver o desapontamento em, tristeza, perda, esperança, reflexão, profundidade de vida (portugalski)

Tuo minulle iloa ja merkitys (fiński)

Serdecznie zapraszam do dołączenia na moje pozostałe fora :)

Ashley_126
Admin
Admin

jestem: Fajna ;)
lubie: Prezenty :)
uwielbiam: Swoje fora :)

Re: Złe i dobre zachowania - zły i dobry człowiek

Postprzez amadeusz28 » 26 gru 2016, o 22:32

dal mnie proste adminko

Zły to ten co krzywdzi bliźnich i nie potrafi kochać, dobry przeciwnie. i dodatkowo cierpi przez złych.
amadeusz28
Wijajpi
Wijajpi

jestem: niestety sobą :)
lubie: co w duszy siedzi
uwielbiam: wrazliwych ludz,i dobro

Re: Złe i dobre zachowania - zły i dobry człowiek

Postprzez amadeusz28 » 31 gru 2016, o 18:29

no to cierpimy przez siebie na wzajem. łamie mi to serce. odważyłem się pokochać. skrzywdziłem. krzywdzi się najbardziej tych co się kocha.
amadeusz28
Wijajpi
Wijajpi

jestem: niestety sobą :)
lubie: co w duszy siedzi
uwielbiam: wrazliwych ludz,i dobro

kuchnie katowice częstochowa sosnowiec gliwice zabrze bytom ruda śląska tychy dąbrowa górnicza chorzów mysłowice siemianowice śląskie żory

Powrót do CHARAKTER I CECHY LUDZI